Bizerba lider wsrod krajalnic

Nie od dziś wiadomo, że człowiek kupuje oczami. Produkty atrakcyjne wizualnie zachęcają do zakupu i dotyczy to zarówno świeżej wędliny jak i pięknie zapakowanego kosmetyku. Atrakcyjnie wyglądający produkt jest chlubą i wizytówką sklepu, dla klienta zaś stanowi potwierdzenie, że sprzedawca dokłada wszelkich starań aby zaspokoić potrzeby konsumenta.

Klienci szczególną wagę do wyglądu przywiązują podczas zakupów produktów spożywczych, gdzie sposób ekspozycji oraz prezentacji produktu ma decydujący wpływ na decyzje zakupowe. Bizerba krajalnice wychodzi naprzeciw tym wymaganiom i pragnie Państwu przedstawić urządzenia, które spełnią wszelkie Państwa wymagania związane z krojeniem i porcjowaniem produktów, przy zapewnieniu najwyższych standardów higieny.
Krajalnice Bizerba to Rolls Royce’y serwisu spożywczego. Naszymi priorytetami przy tworzeniu urządzeń jest bezpieczeństwo, higiena i energooszczędność co pozwala nam wyznaczać światowe standardy i dystansować konkurencję. Niezależnie od twardości bądź miękkości produktu, możecie Państwo być pewni, że produkt zostanie pokrojony równo, gładko i precyzyjnie. Ponadto nasze krajalnice zużywają od 35 do 60% mniej energii niż urządzenia firm konkurencyjnych, zaś 0% poboru energii w trybie spoczynku stawia nas w roli innowatorów w dziedzinie budowy maszyn do krojenia. W skład naszej oferty wchodzą krajalnice ręczne, krajalnice półautomatyczne oraz automatyczne.
Krajalnice które Państwu oferujemy, zdadzą egzamin zarówno w domu jak i we wszelkiego typu placówkach hurtowych i detalicznych. Bizerba Scaleroline A 650 czy Bizerba Agiloline B 100 w znaczący sposób usprawnią procesy krojenia i porcjowania wędlin, serów oraz chlebów zapewniając wzrost efektywności pracy, oszczędność energii oraz czasu pracy w dużych zakładach przemysłowych zaś krajalnice ręczne, automatyczne i półautomatyczne świetnie sprawdzą się w zakładach mięsnych, piekarniach, delikatesach, gastronomii i dużych kuchniach. Krojenie i porcjowanie świeżych produktów jeszcze nigdy nie było tak proste.


http://www.polkas.pl/Pl/oferta/oprogramowanie_gastronomiczne/1/

POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl