Comarch optima pit36

Podstawą dobrego działania firmy w XXI wieku są zaawansowane systemy informatyczne. Pozwalają one pomaganie takich działów jak logistyka, księgowość, marketing, zarządzanie produkcją i przechowywanie. Systemy erp kwalifikują się na modułowe i zintegrowane. Najpopularniejszym programem stosującym oprogramowanie erp jest Optima.

 

Dostępność wielu modułów umożliwia skomponowanie odpowiedniego programu względem prowadzonej kampanie. Moduł:
– Płace oraz Kadry umożliwia zakup i eksport baz informacji do Excela. Zezwala na działanie ewidencji czasu pracy. Kreowanie wykresów (słupkowych, liniowych) umożliwia reprezentację danych, co tłumaczy się na oferta bliskiej i ważnej analizy. Moduł Kadry kupi na bliski podgląd limitu nieobecności, dostępnych dni urlopu. W prosty rozwiązanie tworzone są dokumenty typu: umowy pracowników, umowy cywilno prawne,
– Handel i magazynowanie pozwala na bycie dokumentów niezbędnych na każdym kroku w ciągach firmowych jak przyjmowanie materiałów, wydawanie materiałów, składowanie wyrobów gotowych, przejmowanie wyrobów gotowych przez użytkownika oraz przesunięcia międzymagazynowe (WZ, PZ, MM). Moduł Handel jest prawidłowy z modułem Fakturowanie,
– Detal wykonany został z opinią o sprzedawcach detalicznych. Umożliwia wystawianie faktur i paragonów sprzedaży. Współpracuje z urządzeniami fizycznymi i ważną podstawą danych. Obsługuje wiele sposobów drukarek fiskalnych, w sposobie off-line i on-line. Kupi na obsługę kodów wagowych i publikowanie ich przez wagę metkującą. Umożliwia kontrolę stanów magazynowych. Stwarza możliwość nadania swoich praw ludziom do obsługi zatrudnień w relacje od pełnionej funkcji.

Wszystkie składniki cechuje łatwość obsługi, czytelny interfejs. Dzięki integracji z nowymi modułami otrzymujemy kompleksowe narzędzie ułatwiające prowadzenie firmą.