Katalizator rozwoju firmy ii

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek nasz biznes w kajecie. W tymże tymże, w którym prowadził ewidencje sprzedaży. A jego sklep nie miał jedynie artykułów oraz produktów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych potrafi istnieć kilkadziesiąt rodzajów. Wpisywanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo bogatej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej sytuacji?

Z dopłatą przychodzi firma Comarch, jeden z najwyższych twórców oprogramowania na Polskim rynku i oferowany przez niego wms program magazynowy. To niezwykłe i niezwykle zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych towarów oraz owoców. Okazuje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, i razem stanowią świetne rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę pomysłu i zapewnia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla konkretnych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości minimalnych i wielkich stanów, ustawiać miejsca dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To dokładnie dodatki, do głównego zadania, jakim jest organizowanie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten przyjmuje dyspozycje, emitowane przez kierownika, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak podstawowe elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na okresie dokumentów handlowych, a nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.