Krajalnica 210pt

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej z lat na targu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pracę i długie doświadczenie, które z gwarancją nie powinno stać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno twarde kiedy również delikatne towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie kończy się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

http://pakowarki.pl/produkt/pakowarka-prozniowa-dwukomorowa-pp30/Maszynka do pakowania próżniowego dwukomorowa - Tepro

Materiały najdoskonalszej klasie
Krajalnica została zrobiona z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie oraz realizację maszyny. Artykuły z których przeprowadzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które zamierzają dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze pewni nierdzewnej, co daleko przydłuża ich siła. Kolejne elementy zostały uszyte z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo
System sterowania silnika wyposażony stanowi w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego również jego przywróceniu. Krajalnica jest również wyposażona w specjalną blokadę, która zezwala na zdjęcie stołu podawczego ale jak osiąga się on w perspektyw zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w ról przy tym pokrętle.
Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.