Ksiegowosc malej firmy chomikuj

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który rozwiąże ich od monotonnej i wymagającej godzina pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo bogatych odbiorców, trzyma je jednak elastyczność i prostota obsługi. Co znacznie istotne, są one dopasowane do prawidłowych wzorów i elastyczne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak najważniejszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest zarówno do osób prowadzących pełną księgowość, kiedy i firm płacących się w sytuacji księgi przychodów i rozchodów czy na podstawie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość jest całą gamę funkcji koniecznych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem niezwykle ciężkim w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książki z pomysłem nie sprawi kłopotów nawet kilka doświadczonym użytkownikom.

Ten program w porównaniu z innymi zapewnia bardzo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. mieć własne raporty i wydruki, na sam sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych postaci z wykorzystaniem tzw. pól własnych, bądź też rozliczać rozrachunki w stawkach lub ewidencjonować je według własnych typów. Możliwa jest zarówno realizacja innych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; pisanie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były pokryte w momencie; ewidencja środków trwałych, a też wartości psychicznych i prawnych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS także możliwość eksportu do Płatnika.