Odpylacz elektrostatyczny

system erpOprogramowanie ERP - Polkas & Comarch

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu wyborowi w perspektywy worków filtracyjnych z nowych towarów także o różnym wymiarze oraz różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i leczenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w wszystkiej gałęzi przemysłu, w którym istnieje problem z czarnym powietrzem powstającym w procesie przemysłowym.

Bardzo modne - filtry modułowe, które zjadane są szczególnie w sferze drzewnej i meblarskiej, znacznie dużo wypełniają swoją karierę oraz przy odciąganiu innych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W domowej ofercie jesteśmy również wielkie części modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak i lekkie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla jednych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów określają się wielką powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do szczupłych i niskich pyłów. Odpylacze kasetonowe są wykorzystywane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z opieki na swoją formę posiadają silną powierzchnię filtracyjną.

Znacznie duża gama proponowanych odpylaczy ułatwia nam odpowiedni dobór maszyny do spraw konsumenta. Więcej wiedz o swej ofercie można pobrać na naszej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas urządzenia odpylające są łatwe w wersji przeciwwybuchowej co świadczy, że to odpylacz wykonany razem z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry czerpiące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do zaznajomienia się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie też w Twojej firmie wykonanie i pozwala utrzymać w nim czystość, natomiast w terminie zimy w systemie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.