Odpylacz uo

Znaleźliśmy się pośrodku pustki. W pewnej chwili wszystko stanęło w pomieszczeniu i trwało się dla nas samą ważną niewiadomą. Kompania braci, którzy wtórowali przy naszej wspólnej misji, powoli zaczęła nasuwać się z dużego amoku. Wszystko zaczęło powoli wracać do normy, jednakże nie była to sytuacja komfortowa. Naszym zadaniem było odnaleźć odpylacz kasetowy "cartridge dust collector". Że wielu z was zastanawia się do czego on dopisuje i jak robi. Już wyjaśniam. Odpylacz kasetowy jest za zadanie  oczyszczania powietrza zawierającego suche pyły. Każdy posiada specjalny filtr który służy do odpowietrzania silosów i pojemników. Mogą stanowić przeznaczone do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Jest wydawany często w halach produkcyjnych, gdzie wykonywane są takie materiały jak np. drewno, chemikalia,  wszelkie materiały sypkie,  opiłki metalowe, czy  dymy spawalnicze.

http://erp.polkas.pl/sage-symfonia/sage-symfonia-2-0-finanse-i-ksiegowosc/Sage Symfonia 2.0 Finanse i Księgowość | Systemy ERP | POLKAS

Nic się zastanawiając, ruszyliśmy w głąb mroku, macając po ciemku, przedzierając się przez bezkres otchłani, w której odnalazłyśmy się nasze ciała. Umysł był nieobecny, jednak wystarczająco sprawny, aby zapamiętać cel — odpylacz kasetowy musiał znaleźć się w swoich rękach. Ciężko stwierdzić ile trwała nasza wyprawa — wraz z utratą wiary w osiągnięcie naszej misji straciliśmy i poczucie czasu. To dziś wchodziło na bliską korzyść, ponieważ niwelowało zmęczenie, jakie nie było sprzymierzeńcem podczas tego rodzaju ekspedycji. Chociaż wytyczne, które pozostali na początku stanowiły mocno udane, nijak miały się do ostatniego, co zobaczyli po trafieniu na środowisko. Trudno stwierdzić, lub posiadamy rację w podejmowaniu kolejnych kroków. Brakowało nam punktu nawiązania do tego, czy nasze działania są słuszne. Równie dobrze mogliśmy zabierać się z swego celu. Szkolenie, które odbyli, pomogło nam a w prowadzeniu zimnej krwi. Niestety stanowiło zajęcia na zwątpienie i chwile zawahania — skazalibyśmy się tym samym na prawdziwą śmierć. Oprócz przyświecającej nam potrzeby spełnienia pracy zawierali w górach instynkt przetrwania, który uwolnił nas z mrocznych myśli. Po wielu męczących szlakach zaciemnionych terenów własnym oczom pokazałeś się punkt w poświacie tak oczywistej, że że było zidentyfikować, czym on w prawd był. Po zbliżeniu się do niego na bliższą odległość dotarło do nas, że stanowi toż odpylacz kasetowy — cel naszej walki został osiągnięty.