Program ksiegowy ognik opinie

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, pracujące w tle Windows, są bardzo proste oraz ich obsługa intuicyjna. Istnieje jednak zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przejmować się tabulatorem. Są i firmy czy przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w inne komputery. Dla nich teraz stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie innowacyjne rozwiązania oraz dowolności w starożytnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w szerocy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i wszystkiej. Pozwoli na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, też w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest każda liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można wykorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym punktem planu jest element Płace. Stosuje on droga prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i uczenia zarobków. Bogata w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten umożliwia też na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a też generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludziach użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do tych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno zatem istnieć wyjątkowo ciekawa propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może kojarzyć się z 40% rabatem, i najnowsza możliwość aplikacji została skonstruowana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia i chciane zmiany w przepisach, które z bogatych powodów mogą po prostu nie dojść do grup klasycznej.