Program pc market 7

Program pc pos organizm jest dobrym i prostym programem kasowym typu POS, który stanowi dostosowany dla stanowiska komputerowego z monitorem, kasą fiskalną, czytnikiem kodów kreskowych, wagą oraz dowolną klawiaturą.

 

PC-POS 7 jest zaopatrzony w gorący i intuicyjny interfejs użytkownika. Szczególny nacisk został ustawiony na funkcjonalność działalności na urządzeniach dotykowych oraz prostotę obsługi. Kasjer znacznie szybko przygotowuje się jak skutecznie sprzedawać.

PC-POS 7 posiada możliwość adaptacji interfejsu do sklepów spożywczych, branżowych, a i restauracji czy kawiarni – możemy sami przystosować wygląd ekranu kasjera.

PC-POS 7 zapewnia bezpieczeństwo danych poprzez system synchronizacji bazy lokalnej oraz bazy na serwerze. Projekt w toku utraty powiązania z bazą serwera, natychmiast przełącza się na książkę na bazie lokalnej, a po odzyskaniu połączenia przesyła dane.

PC-POS 7 mamy nadzieję konfigurować zdalnie lub lokalnie – możemy z pewnego miejsca, z zaplecza supermarketu lub z dodatkowego stanowiska kasowego, skonfigurować dane miejsce kasowe, np. dodać przyciski szybkiej sprzedaży.

PC-POS 7 i PC-Market 7 – to najprawdziwszy sposób do zarządzania placówką handlową. System zezwala na głębokie rozliczenie kasjerów i podgląd utargu zrealizowanego obecnie na kasie lub kasach, a zakres czerpanych z kasy informacji poprzez bogaty moduł raportowy zadowoli najbardziej trudnych przedsiębiorców.

Oto podstawowe możliwości tego pomysłu:
– obsługa urządzeń dotykowych, a też klawiatur programowalnych,
– obsługa rozliczeń towarów poświęconych na opakowania i sprzedaż w tandemie,
– obsługa rabatów,
– obsługa kart lojalnościowych, a także kart płatniczych,
– rozliczenia kasjera wykorzystując różne formy płatności,
– rozliczenie kasjera z gotówki w jakiejś ilości walut,
– odczytywanie kodów ważonych,
– bardzo duża konfiguracja uprawnień dla personelu,
– obsługa niezliczonej zawartości kasjerów,
– możliwość otwarcia jednocześnie kilku paragonów,
– bardzo duża konfiguracja programu z zakładkami dostosowanymi do potrzeb branży,
– duże bezpieczeństwo pozycji oraz wiedz,
– codzienna praca nawet podczas utraty związania z serwerem bazodanowym,
– współpraca z nowymi programami magazynowymi – przede ludziom z programem PC-Market 7,
– wystawianie faktur VAT do paragonów – przy zgodności z PC-Market 7.