System informatyczny co to jest

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on skonstruowany w obiektu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zużywany przez ponad osiem tysięcy własnych firm!

Enova leży na moc potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność idzie na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i zmniejszanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna poznać z prostej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz zezwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to książka na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i wybieranie zadań. Operatorzy są przydzielani z okresu aplikacji. Etap realizacji zadania pewno istnieć w wszystkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu rezygnuje się przestojów w pozycji oraz odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest wydawany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona właściwością klienta wraz z drogą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z dotacji lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest brana w strukturze opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych elementów systemu. Dobre wyjście dla przeciętnych i średnich firm. 3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest dokonywana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest gotowy do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

http://p3blog.net/comarch-polkas/comarch-erp-xl-cdn/modul-finanse-i-ksiegowosc-comarch-erp-xl/

System enova jest dokonany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ustanowiona w 2002 roku a dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji i profesjonalnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest wytwarzanie oprogramowania, które wpływa, że Przyjaciele i Mężczyźni otrzymują najwyższą wydajność w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Firma jest zaangażowana społecznie i utrzymuje takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".