Wentylacja przemyslowa i filtracja powietrza

Na polskim rynku istnieje wiele firm z kilkunastoletnim doświadczeniem , które zajmują się wentylacją przemysłową i filtracją powietrza. Ich główną specjalizacją to usuwanie pyłów, spalin i gazów w różnej postaci z miejsc pracy w branży przemysłowej. Daje to poczucie bezpieczeństwa i gwarancji, że instalacje będą pracowały skutecznie na danym stanowisku pracy przez bardzo długi czas eksploatacji.

Wykwalifikowani pracownicy z wiedzą techniczną stanowią gwarancję całkowitej i profesjonalnej obsługi konsumentów, od momentu przedstawienia problemu aż do momentu jego rozwiązania. Duże firmy zajmują się nie tylko dostarczaniem konkretnych urządzeń filtro-wentylacyjnych, ale przede wszystkim specjalistycznym doradztwem w kwestii zastosowania dopasowanych i skutecznych rozwiązań technicznych. Wykorzystuje się przy tym innowacyjne systemy komputerowe dla osiągnięcia wysokiej efektywności zarówno w fazie tworzenia jak i produkcji. Wykwalifikowana kadra pracowników, gwarantuje opracowanie projektów, które spełniają ustalone wymogi i normy europejskie.

Zespół składa się z ekspertów mających doświadczenie w tej branży, zarówno w etapie doradztwa technicznego, jak i tworzenia instalacji oraz montażu maszyn. Dodatkowo w skomplikowanych przypadkach, które wymagają badań prototypowych współpracują z najlepszymi ośrodkami badawczymi.

Dust extraction systems design to proces projektowania systemów odpylania w którym rozwiązania są dostosowane do wszelkich wymagań konsumenta, zawsze gwarantując najkorzystniejszy stosunek kosztów do jakości. Główną zasadą wszystkich prac projektowych jest zawsze zgodne z najnowszymi przepisami prawnymi i przepisami normatywnymi w zakresie higieny, bezpieczeństwa i środowiska pracy. Tworzenie wykonywane jest za pomocą innowacyjnych maszyn i zaawansowanej technologii, tak aby zagwarantować najlepszy standard wykonania i bardzo długą żywotność urządzeń.