Zarzadzanie przedsiebiorstwem z branzy zbrojeniowej

Program comarch xl stanowi wówczas rozbudowany system klasy ERP działający i usprawniający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest wszczepiane w rożnych wielkościach firmach, poczynając od najmłodszych, kilkuosobowych do całych firm posiadających moc oddziałów na wszelkim świecie.

Główne zalety oprogramowania tej grupy są dostępne w następujących dziedzinach zarządzania przedsiębiorstwa:
– obsługa i złożenia księgowe,
– gospodarka i zarządzanie stanem magazynowym,
– obieg wewnętrzny oraz zagraniczny dokumentów,
– analizy wewnętrznych procesów firmowych,
– sprzedaż i prowadzenie relacjami z mężczyzną końcowym,
– obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl wyróżniam się bardzo rozbudowanymi możliwościami i jest budowę modułową.
Traktuję to absolutne możliwości budowania rozwiązania dopasowanego do faktycznych potrzeb przedsiębiorstwa.
Serie modułów zgromadzone są w obręby, które logicznie łączą funkcjonalności, które współdziałają ze sobą.
System spółki comarch jest pasowany do spraw każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest dogłębną analizą całych procesów i ponadto potrzeb danej działalności. Dzięki temu podejście zezwala na uzyskanie wielkiej wydajności w otoczeniu.
Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję i system w projektu SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa następnie w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest zbyt pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową.
Ten styl dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u klienta końcowego. Nie liczy potrzeby inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi i życia oprogramowania.
Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Dają one na definiowanie procesów produkcyjnych.
Do bazy mogą stać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców jak również zamienniki. Tworzenie nowych wersji technologicznych kupi na dostosowanie oferty biura do odbiorcy zewnętrznego.
Obecnie program comarch xl jest używany w ponad 5000 biur w wszystkiej Polsce. Największe części obsługiwane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, elektroniczna oraz automatyka.
Najwięksi klienci to:
– Kupiec
– VOX składy budowlane